شمارنده فارسی - آمارگیر سایت

ابزار شمارنده فارسی جهت آمارگیری و تحلیل ترافیک سایت‌ها در محیطی فارسی و بدون نیاز به ثبت نام، با انعطاف پذیری بالای خود توانسته پاسخگوی بسیاری از وبلاگ نویسان و مدیران سایت ها با سلیقه های متفاوت باشد. پس از سال ها تحلیل و بررسی این شمارشگر، توانستیم گزارشی دقیق تر از آمار سایت ها به دست آوریم.

راهنمای تنظیمات اولیه: آدرس وبلاگ و پست الکترونیکی خود را دقیق وارد نمایید، زیرا برای بازپس گیری رمز عبور و یا ویرایش عنوان های خصوصی سازی، کد فعال سازی به این ایمیل ارسال خواهد شد. همچنین می توانید عددی را به عنوان مقدار اولیه آمارگیر خود در نظر بگیرید.

راهنمای تنظیمات شمارنده فارسی: شما می توانید آمار سایت خود را به صورت خصوصی ثبت کنید تا بازدید کنندگان از نتایج بازدید شما مطلع نشوند، برای این کار تیک خصوصی سازی را زده و با وارد کردن رمز عبور و تعیین صفحاتی که قرار نیست نمایش داده شود ابزار شمارنده خود را برای کاربران محدود سازید. همچنین می توانید ابزار را تنها به صورت آیکون و یا به صورت خلاصه در وبسایت خود نمایش دهید.

راهنمای تنظیمات ظاهری آمارگیر: در این قسمت شما می توانید ابزار آمارگیر را با توجه به رنگ و زمینه قالب سایت خود رنگ بندی و عرض ابزار را مشخص سازید. برای نمایش انواع بازدید های مختلف چون بازدید امروز، دیروز، کاربران امروز، کاربران دیروز، بازدید هفتگی، ماهانه، افراد آنلاین، بازدید فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند، بازدید امسال و سال گذشته، بیشترین بازدید و بازدید کل می توانید با استفاده از دکمه افزودن گزینه نوع آمار خود را از بالا به پایین و به ترتیب انتخابتان مشخص سازید. در نهایت اگر می خواهید آخرین بازدیدکنندگان خود را با توجه به مرورگر و سیستم عامل و ساعت ورودیشان نمایش دهید چک باکس آخرین بازدید ها را انتخاب کنید.

1تنظیمات اولیه

آدرس سایت :

ایمیل :

مقدار اولیه شمارنده :

2تنظیمات شمارنده فارسی :

نمایش نتایج به صورت خصوصی

کلمه عبور : (حداکثر 12 کاراکتر باشد)

صفحه نخست گزارش‌ها آخرین بازدیدکنندگان بازدید صفحات و ورودی موتورهای جستجو

نمايش زنده آمار موقعیت جغرافیایی محدوده زمانی بازدید کامپیوتر بازدیدکنندگان

نمایش خلاصه آمار نمایش آیکن آمار گیر

3تنظیمات ظاهری آمارگیر :

رنگ قلم : زنگ زمینه : رنگ کادر : اندازه پهنا ابزار :

لینک مشاهده کامل آمار :

4تنظیمات محافظتی شمارنده :

علامت زدن هر کدام از عنوان ها به منزله عدم نمایش عنوان مربوطه است، با این روش اگر شخص دیگری بخواهد با کد ابزار آمارگیر سایت شما اطلاعات روزانه تان را به دست آورد، سیستم اجازه دسترسی به اطلاعات شما را نخواهد داد. بنابراین با توجه به تنظیمات ظاهری خود، عناوین زیر را علامت گذاری کنید تا بیشتر از تنظیمات، اطلاعات نمایش داده نشود.

بازدید امروز و دیروز کاربران امروز و دیروز بازدید هفتگی و ماهانه

کاربران آنلاین بازدید ماه های سال بازدید امسال و سال گذشته

بیشترین بازدید بازدید کل آخرین بازدیدها

» پارامتر بازدید امروز ، بیانگر تعداد افرادی است که امروز به سایت/وبلاگ شما مراجعه می کنند.
» پارامتر بازدید صفحه امروز ، بیانگر تعداد صفحات سایت/وبلاگ شما است که امروز توسط کاربران بازدید شده اند.